אירועי קד"מ והשקה

 

אירועי השקה הינם אירועים החושפים מוצרים / מותגים חדשים בשוק ומהווים ככלי חשוב ובלתי נפרד, מבניית מותג, המוניטין ומסע יחסי הציבור שלו.

 

אופן ההצגה והחשיפה שמקבל מותג חדש, עתיד להשפיע באופן דרמטי על דרכו העסקית העתידית בשוק. החדרה נכונה, טובה ומרשימה של המותג נחרטת בתודעתם של קהלי היעד ואורחי האירוע וזו הופכת להצלחה תדמיתית כלכלית.

 

בתכנון ובהפקת אירוע השקה, יש להקפיד כי המסרים השיווקים שזורים בו בצורה הראויה ביותר למותג, על מנת לבנותו נכון ולהתאימו לקהל היעד ולמטרות המוגדרות עבורו.

 

לאירוע השקה יש השפעה ישירה על תפיסת דעת הקהל בנוגע למותג ולכן החוויה צריכה להיות ייחודית, חיובית המעוררת תשומת לב וסקרנות רבה. חוויה חיובית מובילה באופן ישיר לחשיפה רחבה, בניית תדמית חיובית למוצר ובעיקר לקידום מכירות והגדלת רווחי החברה.

 

באירועי השקה אנו מעניקים תרומה רבה לרווחיות המותג, תדמיתו והעצמתו.

 

כחלק מהתהליך נבדוק תחילה מה הן מטרות החברה, מי הקהל אשר יוזמן לאירוע וכיצד הכי נכון לפנות לאותו קהל (מהם הגירויים שמעוררים את תשומת ליבו).

 

באירועי קד"מ, אנו בונים אסטרטגיה לקידום מערכת היחסים שלכם עם קהל היעד, בהתאם ליעדים ולשלבי המיתוג של המוצר או החברה, כאשר המטרה העיקרית העומדת על הפרק  הינה קידום יעדי מכירה.

 

לנו יש את הידע המקצועי הנדרש בהפקה זו, תוך הקפדה על חשיבה יצירתית, השגת היעדים מול דרישות לקוח, ועמידה בתקציב קיים. 

 

באירוע השקה נדאג לפזר ולהחדיר כל מסר אשר תבחרו בצורה הטובה, המקורית והראויה ביותר.

 

תוכן האירוע יבחר בהתאם לקונספט, דרישות, סגנון ומטרות שיווקיות . כך שאנו נדאג לטפל עבוריכם בכל המרכיבים מאיתור לוקיישן מתאים והולם, דרך עיצוב, סוג קייטרינג, מוסיקה הגברה, תאורה ותכנים אומנותיים.

 

נשמח להיות הראשונים לסייע לכם בהחדרת המותג לשוק ולהגברת אהדת קהל תוך שימוש במסרים שיווקים חדים.

 

 

 054-6901919